GREITA VAŽIAVIMO SĖKMĖ. TARPSNIS.

Laisvę teikianti, pasitikėjimą kurianti mašina

(balansinis dviratis su neribotomis galimybėmis)

PIRKTI

Strider®
14x Sport

Strider 14x Balance Bike
Strider 14x Easy-Ride Pedal Kit

STRIDER MOKSLAS

Dėmesys pagrindams

14x tai balansinis dviratis su puikiai įstatytomis veiklos pakojomis, kurios padeda ir niekada nesėdėjusiems ant dviračio vaikams Strider veteranams įgyti pasitikėjimo savimi ir išlaikyti pusiausvyrą ant didesnio dviračio. Mažas stovėjimo aukštis yra skirtas užtikrinti, kad jūsų mažylis būtų saugus ir pasitikintis savimi, taip ugdant jų jėgas ir leidžiant tapti būsimu pedalų minimo meistru.

STRIDER MOKSLAS

Nuostabiausias iš visų balansinis dviratis

Mūsų dviračiai yra sukurti kaip superautomobiliai. Mes išlaikome kuo mažesnį svorio centrą, kad būtų optimalus posūkis ir pusiausvyra (tačiau daugiausia sauga). Pakalbėkime apie reguliavimą. Jūsų vaikas tikriausiai auga taip greitai, atrodo, kad tik mirkteli ir jie jau aukštesni. Štai kodėl mūsų mokslininkai ir inžinieriai, dirbantys slaptoje Strider laboratorijoje, sukūrė 14x super reguliuojamu... taigi jis visada bus tinkamas jūsų mažam pagrandukui.

Amžiaus kategorija: 3 m. – 7 m.

Vienas dviratis – tūkstančiai prisiminimų

Jei jūsų mažiukas auga greičiau nei patręšta žolė, reguliuojamas balnelis ir vairas reiškia, kad 14x ir toliau bus jam tinkamas. 14x ne tik padeda balansinio dviračio naujokams ir veteranams, tai puiki priemonė jūsų vaikui pradėti mokytis ir tobulesnių įgūdžių. Ruoškite fotoaparatus; tikrai norėsite užfiksuoti ir pasidalinti šiais etapais.

STRIDER MOKSLAS

Tačiau tai dar ne viskas

Vienas iš smagiausių dalykų turint dviratį ar motociklą yra šioks toks jo patobulinimas. Individualumo suteikimas. Nėra paprasta visiškai atnaujinti balansinį dviratį, tačiau mes tai supaprastinome. Protingai suprojektuotas Easy-Ride Pedal Conversion Kit pedalų yra pasirenkamas priedas, dėl kurio dviratis tampa daugiau nei jo dalių visuma. Montavimas lyg lengvas vėjelis (mes netgi suteikiame jums veržliaraktį vieno varžto įsukimui), tai tikrai pavers jus kiečiausiu tėvu.

Geriausias dviratis siekiantiems išmokti
išlaikyti pusiausvyrą ir minti pedalus

STRIDER 14X SPORT

Strider 14x Sport startuoja kaip balansinis dviratis, kaip ir kiti mūsų dviračiai. TAČIAU, kai tik jūsų mažasis padūkėlis bus pasiruošęs minti pedalus, tiesiog įmontuokite Easy-Ride Pedal Conversion Kit pedalų komplektą ir VISKAS! Easy-Ride Pedal Conversion Kit paverčia 14x į labiausiai reguliuojamą ir nuostabiausią pedalų minimo patirtį, kurios jūsų vaikas galėtų norėti.

01
02
03

14X SPORT

Plieninis rėmas

5.7 kg

Įmontuotos pakojos

Strider Custom vairas su Strider Custom rankenėlėmis

14” x 1.75” Universalios padangos

Pilnas ir paprastas reguliavimas su spaustukais