PASAULIS NEPAKEIČIAMAS PER VIENĄ NAKTĮ...

Tiesą sakant, Ryan McFarland, Strider dviračių įkūrėjas, net nesiruošė pakeisti pasaulio. Jis tiesiog norėjo pasidalinti savo aistra dviračiams ir motociklams su savo 2 metų sūnumi Bode.

PROBLEMA

Ryan buvo šiek tiek apsėstas šios aistros… išleisdamas daugiau nei 2000 dolerių tradicinėms mokomosioms važiuoti transporto priemonėms (važinėjami žaislai, triračiai, treniruočių dviračiai ir net motociklai su mokomaisiais ratais). Tačiau stebėdamas savo smalsų mažą berniuką, bandantį valdyti šiuos mechanizmus, jis suprato, kad visos šios transporto priemonės yra per didelės, per sunkios ir per daug sudėtingos. Be to, dėmesys nebuvo sutelktas į pagrindinius pusiausvyros įgūdžius. Sprendimas buvo arba palaukti porą metų, kol sūnus užaugs, arba sukonstruoti jam geresnę mašiną - taigi jis sukūrė geresnį mechanizmą!

PIRMASIS STRIDER DVIRATIS

Ryan išnarstė, smulkino, šlifavo, pjaustė ir virino sūnaus Bode mažąjį 12’’ dviratį, kol sugalvojo, koks bus pirmasis Strider dviratis. Jis buvo nepaprastai lengvas, puikiai pritaikytas Bodei ir leido jam abi kojas pastatyti ant žemės. Bode iškart pačiupo paprastą ir lengvą mechanizmą. Puikus mažo dviratuko valdymas labai greitai pakėlė jo pasitikėjimą savimi ir padėjo patobulinti įgūdžius. Žmonės pastebėjo, kaip Bode važinėja po miestelį su savo Strider. Ryan suprato, kad ne tik Bode gali gauti naudos iš šio mažo garažo kūrinio; viso pasaulio vaikai galėtų patirti šią sėkmę, nuotykį ir laisvę.

NE TIK DVIRATIS, BET IR BENDRUOMENĖ

Mūsų aistra nesibaigia atidarius dėžę ir vaikui žengiant pirmuosius žingsnius link naujo dviračio. Ne. Nusprendėme siekti daugiau, todėl sukūrėme išskirtinius Strider renginius. Norėjome suburti visą Strider dviratininkų bendruomenę, kuri galėtų susiburti, kad parodytų savo įgūdžius, kad šeimos galėtų socializuotis su Strider ir pasidalyti savo istorijomis. Strider siūlo tiek pramoginius, tiek konkurencinius renginius, suburia vaikus ir tėvus, kad sutiktų naujus žmones ir susirastų naujų draugų. Šie renginiai yra išskirtiniai Strider dviratininkams ir yra tinkami visai šeimai, siekiant padidinti norą važinėti, taip pat siekiant sukurti prisiminimus visam gyvenimui.

AISTRA ŠVIETIMUI

Esame aistringų žmonių grupė, todėl manome, kad svarbu kuo daugiau žmonių išmokyti važiuoti dviračiu. Siūlome mokymo programas ir mokymo medžiagą, kuri padeda parduoti Strider dviračius mokykloms, bendruomenės organizacijoms ir medicinos įstaigoms. Šios pamokos yra neįtikėtinas būdas Strider instruktoriams sėkmingai išmokyti dviratininkus pusiausvyros ir įgūdžių organizuotoje aplinkoje, tokiu būdu kiekvienam studentui įdiegiant meilę važinėjimui dviračiais.

STRIDER DVIRATININKŲ FONDAS

Nuo pradžios garaže iki platinimo visame pasaulyje; esame be galo dėkingi, kad įkvėpėme vaikus savo gaminiais, renginiais ir švietimo pastangomis. Norėdami išreikšti nuoširdų dėkingumą ir padėti kuo daugiau žmonių patirti nuostabų gyvenimą ant dviejų ratų, 2014 m. sukūrėme Strider dviratininkų fondą. Skiriame 1 % grynųjų pajamų (tai tik maža dalelė, prieš tai sužinodami, pagalvokite ar mums reikia šių pinigų, kad įjungtume šviesą) Strider dviratininkų fondui. Šis įsipareigojimas geranoriškai padeda organizacijoms ir viešosioms įstaigoms suburti dviratininkus, kurie visą gyvenimą paskiria važinėjimui dviračiu. 2017 m. įsteigtas „Strider Education Foundation“ iš dalies remiamas dviratininkų fondo ir dosniomis aukomis tų, kurie dalinasi vizija užtikrinti, kad visi vaikai mokėtų važiuoti dviračiu.

STRIDER LAIKO JUOSTA

2007 m.

Ryan garaže buvo sukurtas pirmasis Strider dviratis.

STRIDER LAIKO JUOSTA

2010 m. liepos mėn.

Sarasotoje, FL, įvyko pirmasis pasaulio Strider taurės čempionatas.

STRIDER LAIKO JUOSTA

2012 m. lapkričio mėn.

Prekyboje pasirodė Strider Super Sport.

STRIDER LAIKO JUOSTA

2013 m. gruodžio mėn.

Prekyboje pasirodė Strider 12 Pro.

STRIDER LAIKO JUOSTA

2014 m. gegužės mėn.

Generalinis direktorius Ryan McFarland laimi Metų smulkaus verslo žmogaus apdovanojimą.

STRIDER LAIKO JUOSTA

2014 m. birželio mėn.

Prekyboje pasirodė Strider 16 Sport ir Strider 20 Sport.

STRIDER LAIKO JUOSTA

2014 m. rugpjūčio mėn.

Jkurtas Strider dviratininkų fondas įsipareigojantis paaukoti 1% bendrųjų pajamų.