w

h

s

Prekė sandėlyje!
Greitas siuntimas

Strider 12 Pro

18 mėn. - 5 m.

219.99

Pristatymas: 2-5 darbo dienos

Rato dydis

12"

Clear

KIEKIS

Šiek tiek purvo dar niekam nepakenkė, o greitam vaikui, norinčiam išsipurvinti, reikia tinkamų įrankių. Mes kuriame vaikams, kurie nepasiduoda. Meskite man iššūkį. Aš pasirengęs, pasauli. Strider 12 Pro balansinį dviratį renkasi tie vaikai, kurie ne tik nori greitai važiuoti, bet ir kuriems reikia greitai važiuoti… likęs pasaulis pasivys vėliau, jei pavyks. Su 12 Pro net ir pilnos sauskelnės nesulėtins. Sukurtas mažiesiems lenktyninikams, aukščiausios klasės Strider 12 Pro balansinis dviratis yra labai lengvas, skirtas mažiems greičio mėgėjams, trokštantiems vėjo ir laisvės. Aliumininis rėmas, kurio svoris vos 2,54 kg, tekstūruota pakoja ir oficiali Strider numerio lentelė reiškia, kad jūsų mažasis purvo karalius kaip viesulas suksis aplink kitus parko vaikus. Balnelio aukštis yra 28-48 cm, Strider 12 Pro puikiai tinka vaikams, kurių kojos ilgis 30-51 cm. Tapkite didžiausiu savo vaiko vedliu su perkamiausiu balansiniu dviračiu.

Kuris dviratis tinkamas?

1Rėmas

Aliuminio rėmas
Surinkto svoris: 2,5 kg
Surinkimas be įrankių
Visiškai ir paprastai reguliuojamas su spaustukais
Maks. vaiko svoris: 27 kg

2Vairas

Vairo aukštis: 46 - 56 cm
Vairas su mini rankenėlėmis ir saugos paminkšti

3Balnelis

Balnelio aukštis: 28 - 48 cm
Komplekte yra vienas, ergonomiškai paminkštintas balnelis
Komplekte yra standartinė ir XL balnelio iškyšos

4Ratas

Itin lengvi lieti ratai su priežiūros nereikalaujančiais hermetiškais centriniais guoliais ir putomis užpildytomis guminėmis 12” padangomis

5Pakoja

Įmontuotos pakojos

jooksuratta suurused

Kas tas Strider dviratis?

Tai tik šauniausias rinkoje esantis dviratis, skirtas mažiems vaikams! Strider dviračiai yra sukurti kaip geriausias būdas mažiems vaikams išmokti važiuoti pirmiausia išmokant pusiausvyros. Strider balansinis dviratis suteikia pasitikėjimo vaikui, kuris tik neseniai pradėjo vaikščioti. Jei jūsų vaikas jau vaikšto, tai tikrai gali važiuoti su Strider!

Kokį modelį turėčiau pirkti?

Puikus klausimas. Didelis pasirinkimas! Siūlome keletą skirtingų modelių vaikams nuo 6 mėn. iki 7 m.:

12 Sport 2-in-1 Rocking Bike – Sukurtas kūdikiams, trokštantiems linksmybių ir laisvės. Puikus būdas supažindinti jūsų vaiką su dviračiu. (6 mėn. – 5 m.)

12 Pro 2-in-1 Rocking Bike – Aliumininis rėmas puikiam supimosi laikui. Puikus būsimiems lenktynininkams ir aukšto pilotažo gerbėjams. (6 mėn. – 5 m.)

12 Classic – Neapsigaukite jo kuklumu. Strider Classic tai nebrangus modelis ugdantis įgūdžius ir pasitikėjimą. (Amžius: 18 mėn. – 3 m.)

12 Sport – Ieškote daugiau funkcijų, nei galite sugalvoti? Pristatome dviratį, kuris sudrebins pasaulį. Dėl šios priežasties, tai mūsų populiariausias modelis. (Amžius: 18 mėn. – 5 m.)

12 Pro – Pro aliuminio rėmas suteikia našumo ir tobulumo.Tai yra mūsų aukščiausios klasės modelis jau parengtas lenktynėms. (Amžius: 18 mėn. – 5 m.)

14x Sport – Greita važiavimo dviračiu sėkmė? Taip, tikrai. 14x startuoja kaip balansinis dviratis ir, su Easy-Ride Pedal Conversion Kit, virsta pirmuoju jų dviračiu su pedalais. Tai geriausias dviratis vaikams, pereinantiems prie pedalų. (Amžius: 3 m. – 7 m.)

Kokį dydį turėčiau pirkti?

Strider dviračių modeliai yra 12", 14", 16" ir 20" (skaičius nurodo rato skersmenį coliais). Geriausias būdas nustatyti, koks dydis tinka jūsų vaikui, yra pamatuoti kojos ilgį. Žemiau peržiūrėkite mūsų praktišką kojos ilgių lentelę.

Mano vaikui mažiau nei 2 metai, ar tokie maži tikrai gali juo važinėti?

TAIP! Jei jūsų vaikas vaikšto kaip čempionas, jis gali važiuoti Strider dviračiu! Mūsų patentuotas dizainas siūlo puikų žemo balnelio aukščio, žemo svorio centro ir lengvumo derinį, leidžiantį net ir mažiausiems vaikams susilaukti sėkmės. Dar nevaikšto? Ne problema. Strider Baby Bundle pristatomas kūdikiams, kurie kaip išprotėję ropoja į nuostabų dviračių pasaulį. Tai netgi padeda ugdyti jų pagrindinę jėgą ir erdvės supratimą. Šaunu, tiesa?

Nėra pedalų? Kaip jie važiuos? Kaip jie sustos?

Vaikai deda pėdas ant žemės ir stumia, kaip ir Fredis Flintstone'as.

Šiuo būdu mažylių kojos stipriausios, nei bandant minti pedalus. Jie iš tikrųjų yra greitesni ir yra pajėgesni įveikti nelygų reljefą ir pasvirimus ant Strider balansinio dviračio nei minti pedalus.

Sustoti yra taip paprasta, kaip pradėti; tereikia nuleisti pėdas. Patyrusiems važiuotojams, siūlome pasirinktinį, kojomis valdomą stabdį. Nerekomenduojame jo naudoti maždaug iki 3–4 m. Tikrai jauniems važiuotojams sėkmei reikia paprastumo. Štai ko mes siekiame: Laikykitis paprastumo.

Ar padangos iš plastiko? Putos? Nėra oro?

Šis klausimas dažnai užduodamas. Visų Strider 12“ modelių (Classic, Sport ir Pro) padangos pagamintos iš EVA polimero, kuris suteikia du pagrindinius privalumus. Pirma, jos yra ypač lengvos, kad būtų lengva jas valdyti. Rimtai, šios mažylės sudaro pusę oro pripildytos padangos ir vidinio vamzdelio svorio. Antra, tėvams patinka šios dalys, joms nereikalinga JOKIA PRIEŽIŪRA. Jos NIEKADA nesubliukš ir jų niekada nereikia tikrinti; čiumpat dviratį ir važiuojat!

Strider 14x, 16 ir 20 Sport dviračių padangos yra kaip ir visų įprastų dviračių, kuriose nuolatos turi būti tinkamas oro kiekis. Informacijos apie tinkamą pripūtimo PSI galite rasti kiekvienos Strider padangos šone.

Kokiame aukštyje turėtų būti balnelis?

Tinkamas balnelio aukštis yra tas, kai vaikas, sėdėdamas ant balnelio, kojų pėdas gali pastatyti ant žemės, o keliai būna šiek tiek sulenkti. Važiuojant didelius atstumus lygiu paviršiumi, balnelį galite šiek tiek pakelti. Jei norite kliūčių, triukų ir važiuoti bekele, balnelį reikia sureguliuoti taip, kad keliai būtų labiau sulenkti.

Kada turėčiau naudoti XL balnelio iškyšą?

Na, viskas priklauso nuo to, koks jūsų vaiko ūgis ir kojos ilgis. Paprastai, kai vaikui yra maždaug 3 ½ metų, jam pravers XL balnelio iškyša. Strider 12 modelio su XL iškyša balnelio aukštis yra 41-48 cm.

Kokiame aukštyje turėtų būti vairas?

6 – 24 mėn. vaikams vairo aukštis turėtų būti žemiausioje padėtyje, 36 – 48 mėn. vaikams – vidutinėje padėtyje, 48 mėn. ir vyresniems vaikams – aukščiausioje padėtyje. Paprastai norite, kad vairas būtų maždaug liemens viduryje. Vyresniems / didesniems vaikams, kurie vis dar myli savo Strider, bet tampa per dideli, taip pat siūlome XL vairą.

Ką daryti, mano vaikas per didelis minti dviračio pedalus, bet nenori liautis važiuoti su Strider?

Vaikams svarbiausia LINKSMYBĖS. Perėjimas prie BET KURIO dviračio su pedalais yra didelis įvykis, nes dauguma dviračių su pedalais yra du ar tris kartus didesni nei Strider. Dauguma dviračių su pedalais yra skirti važiuoti tik ant plokščio ir lygaus paviršiaus. Tai nėra taip smagu, kaip leistis į nuotykius su savo visureigiu Strider. Rekomenduojame pasiūlyti vaikui abu variantus ir leisti jam pasirinkti. Atminkite, VISI įgūdžiai įgyti su Strider vėliau pereis į dviračio su pedalais, važinėjimo purvynais įgūdžius. Todėl paskubėkite; negalvokite, kad jie liks jums už nugaros. Kai dviratis jiems taps didesnių LINKSMYBIŲ šaltiniu, jie perjungs pavarą. Iki tol, norite juos padrąsinti važiuoti ir PRALINKSMINTI ant bet kokio pasirinkto dviratuko. Štai kodėl sukūrėme 14x Sport kaip balansinį dviratį, kuris virsta dviračiu su pedalais. Grįžti prie balansinio dviračio užtrunka vos kelias minutes, o jūsų vaikas turi abu variantus.