w

h

s

Akcija!
Prekė sandėlyje!
Greitas siuntimas

Strider 14x Sport

3 - 6 m.

199.99249.99

Pristatymas: 2-5 darbo dienos

Rato dydis

14"

Clear

KIEKIS

Pedalus galima nusipirkti čia

***Pedalai į komplektą neįeina***

***Pedalai į komplektą neįeina***

Greita sėkmė. Būtent tai ir norėjome, kad vaikai patirtų su Strider 14x Sport. Mes sukūrėme visas reikiamas detales, kad suteiktumėte jūsų mažyliui pasitikėjimo jausmą, kad kuo greičiau sėkmingai pereitumėte nuo balansinio dviračio prie profesionalaus pedalų minimo. Kodėl? Nes sėkmė, kurią jūsų vaikas patiria važiuodamas su Strider, liks su jais visą gyvenimą. Vaikai visame pasaulyje mokosi važiuoti dviračiu su 14x Sport. Pasitikėjimas ir laisvė, atsirandanti mokantis minti dviračio pedalus įtraukia juos į nepaprastą sferą, apie kurią jie net nenutuokė. Be to, tėvai gali pamatyti, kaip jų vaikas auga ir vystosi tiesiog jiems prieš akis. Gana šaunu, tiesa? 14x startuoja kaip balansinis dviratis, kuris padeda vaikams, kurie niekad anksčiau nevažiavo dviračiu ar Strider veteranams įgyti pasitikėjimo savimi ir pusiausvyros įgūdžių pereinant prie didesnio dviračio. Kai tik jūsų mažylis bus pasiruošęs minti pedalus, tiesiog pritvirtinkite Easy-Ride Pedal Kit ir VISKAS! Jūs turite labiausiai reguliuojamą, nuostabiausią dviratį su pedalais pasaulyje. Viskas tik gerėja. Jei jūsų mažylis auga greičiau nei tręšiama žolė, reguliuojamas balnelis ir vairas reiškia, kad 14x Sport ir toliau jums tiks. Labai greitai ir paprastai paversite14x balansinį dviratį į dviratį su pedalais (mes netgi suteikiame jums veržliaraktį vienintelio varžto įsukimui). Dabar jūsų vaikas mina ratus kaiminystėje galvodamas, kad esate didvyris suteikęs 14x. Jie realizuoja savo įgūdžius ir laisvę su naujai įgytu pasitikėjimu ir nuotykių troškuliu. Dabar visi jūsų kaimynai turi pasitempti prieš jus.Taip, tai tikras tėvų laimėjimas.

Kuris dviratis tinkamas?

1Rėmas

Frame and Fork: Steel
Maximum Rider Weight: 36 kg
Weight: Bike without Pedal Kit 5.7 kg

2Vairas

Handlebar: Strider Custom 22.2 mm, 68 mm rise, 25.4 mm mount, 4° backsweep/ 4° upsweep, 460 mm wide
Grips: Strider Custom 22.2 mm
Stem: Strider Custom Alloy/Steel, 25.4 mm Bar Mount
Head Set: Strider Custom Polymer
Handlebar Clamp: Binder Clamp (5 mm wrench adjustable)

3Balnelis

Seat Height: 38-55 cm
Seat Clamp: Binder Clamp (5 mm wrench adjustable)
Seat: Strider Custom Performance Saddle
Seatpost: 22.2 mm x 293 mm

4Ratas

Tubes: Schrader Valve Air Tube
Tires: 14” x 1.75” All-Purpose Tires
Wheels: Alloy Rims and Hubs, Chrome Spokes

5Pakoja

Footrest: Included

7Pedal Kit

Weight – Bike with Pedal Kit: 6.9 kg
Brake: Front and rear handbreaks

Pedals: Strider “Easy Stride” Narrow Pedals, 9/16” Threads
Crank/Chainring: Steel 76mm / 28 Tooth
Rear Drive Gear: 16 Tooth
Chain: 1/2 x 1/8 x 62 Links
Chainguard: Included (ISO 8098 compliant)

jooksuratta suurused

Kas tas Strider dviratis?

Tai tik šauniausias rinkoje esantis dviratis, skirtas mažiems vaikams! Strider dviračiai yra sukurti kaip geriausias būdas mažiems vaikams išmokti važiuoti pirmiausia išmokant pusiausvyros. Strider balansinis dviratis suteikia pasitikėjimo vaikui, kuris tik neseniai pradėjo vaikščioti. Jei jūsų vaikas jau vaikšto, tai tikrai gali važiuoti su Strider!

Kokį modelį turėčiau pirkti?

Puikus klausimas. Didelis pasirinkimas! Siūlome keletą skirtingų modelių vaikams nuo 6 mėn. iki 7 m.:

12 Sport 2-in-1 Rocking Bike – Sukurtas kūdikiams, trokštantiems linksmybių ir laisvės. Puikus būdas supažindinti jūsų vaiką su dviračiu. (6 mėn. – 5 m.)

12 Pro 2-in-1 Rocking Bike – Aliumininis rėmas puikiam supimosi laikui. Puikus būsimiems lenktynininkams ir aukšto pilotažo gerbėjams. (6 mėn. – 5 m.)

12 Classic – Neapsigaukite jo kuklumu. Strider Classic tai nebrangus modelis ugdantis įgūdžius ir pasitikėjimą. (Amžius: 18 mėn. – 3 m.)

12 Sport – Ieškote daugiau funkcijų, nei galite sugalvoti? Pristatome dviratį, kuris sudrebins pasaulį. Dėl šios priežasties, tai mūsų populiariausias modelis. (Amžius: 18 mėn. – 5 m.)

12 Pro – Pro aliuminio rėmas suteikia našumo ir tobulumo.Tai yra mūsų aukščiausios klasės modelis jau parengtas lenktynėms. (Amžius: 18 mėn. – 5 m.)

14x Sport – Greita važiavimo dviračiu sėkmė? Taip, tikrai. 14x startuoja kaip balansinis dviratis ir, su Easy-Ride Pedal Conversion Kit, virsta pirmuoju jų dviračiu su pedalais. Tai geriausias dviratis vaikams, pereinantiems prie pedalų. (Amžius: 3 m. – 7 m.)

Kokį dydį turėčiau pirkti?

Strider dviračių modeliai yra 12", 14", 16" ir 20" (skaičius nurodo rato skersmenį coliais). Geriausias būdas nustatyti, koks dydis tinka jūsų vaikui, yra pamatuoti kojos ilgį. Žemiau peržiūrėkite mūsų praktišką kojos ilgių lentelę.

Nėra pedalų? Kaip jie važiuos? Kaip jie sustos?

Vaikai deda pėdas ant žemės ir stumia, kaip ir Fredis Flintstone'as.

Šiuo būdu mažylių kojos stipriausios, nei bandant minti pedalus. Jie iš tikrųjų yra greitesni ir yra pajėgesni įveikti nelygų reljefą ir pasvirimus ant Strider balansinio dviračio nei minti pedalus.

Sustoti yra taip paprasta, kaip pradėti; tereikia nuleisti pėdas. Patyrusiems važiuotojams, siūlome pasirinktinį, kojomis valdomą stabdį. Nerekomenduojame jo naudoti maždaug iki 3–4 m. Tikrai jauniems važiuotojams sėkmei reikia paprastumo. Štai ko mes siekiame: Laikykitis paprastumo.

Ar padangos iš plastiko? Putos? Nėra oro?

Šis klausimas dažnai užduodamas. Visų Strider 12“ modelių (Classic, Sport ir Pro) padangos pagamintos iš EVA polimero, kuris suteikia du pagrindinius privalumus. Pirma, jos yra ypač lengvos, kad būtų lengva jas valdyti. Rimtai, šios mažylės sudaro pusę oro pripildytos padangos ir vidinio vamzdelio svorio. Antra, tėvams patinka šios dalys, joms nereikalinga JOKIA PRIEŽIŪRA. Jos NIEKADA nesubliukš ir jų niekada nereikia tikrinti; čiumpat dviratį ir važiuojat!

Strider 14x, 16 ir 20 Sport dviračių padangos yra kaip ir visų įprastų dviračių, kuriose nuolatos turi būti tinkamas oro kiekis. Informacijos apie tinkamą pripūtimo PSI galite rasti kiekvienos Strider padangos šone.

Kokiame aukštyje turėtų būti balnelis?

Tinkamas balnelio aukštis yra tas, kai vaikas, sėdėdamas ant balnelio, kojų pėdas gali pastatyti ant žemės, o keliai būna šiek tiek sulenkti. Važiuojant didelius atstumus lygiu paviršiumi, balnelį galite šiek tiek pakelti. Jei norite kliūčių, triukų ir važiuoti bekele, balnelį reikia sureguliuoti taip, kad keliai būtų labiau sulenkti.

Kokiame aukštyje turėtų būti vairas?

6 – 24 mėn. vaikams vairo aukštis turėtų būti žemiausioje padėtyje, 36 – 48 mėn. vaikams – vidutinėje padėtyje, 48 mėn. ir vyresniems vaikams – aukščiausioje padėtyje. Paprastai norite, kad vairas būtų maždaug liemens viduryje. Vyresniems / didesniems vaikams, kurie vis dar myli savo Strider, bet tampa per dideli, taip pat siūlome XL vairą.

Kokį rekomenduojate pirmąjį dviratį su pedalais?

Strider 14x Sport! Kalbant rimtai, nėra geresnio būdo išmokyti savo vaiką minti pedalus, nei su 14x Sport.

Ką daryti, mano vaikas per didelis minti dviračio pedalus, bet nenori liautis važiuoti su Strider?

Vaikams svarbiausia LINKSMYBĖS. Perėjimas prie BET KURIO dviračio su pedalais yra didelis įvykis, nes dauguma dviračių su pedalais yra du ar tris kartus didesni nei Strider. Dauguma dviračių su pedalais yra skirti važiuoti tik ant plokščio ir lygaus paviršiaus. Tai nėra taip smagu, kaip leistis į nuotykius su savo visureigiu Strider. Rekomenduojame pasiūlyti vaikui abu variantus ir leisti jam pasirinkti. Atminkite, VISI įgūdžiai įgyti su Strider vėliau pereis į dviračio su pedalais, važinėjimo purvynais įgūdžius. Todėl paskubėkite; negalvokite, kad jie liks jums už nugaros. Kai dviratis jiems taps didesnių LINKSMYBIŲ šaltiniu, jie perjungs pavarą. Iki tol, norite juos padrąsinti važiuoti ir PRALINKSMINTI ant bet kokio pasirinkto dviratuko. Štai kodėl sukūrėme 14x Sport kaip balansinį dviratį, kuris virsta dviračiu su pedalais. Grįžti prie balansinio dviračio užtrunka vos kelias minutes, o jūsų vaikas turi abu variantus.