w

h

s

Akcija!

Strider 20 Sport

13+ m.

Original price was: 299.00€.Current price is: 199.00€.

Pristatymas: 2-5 darbo dienos

Rato dydis

20"

Clear

KIEKIS

Visų pirma, su Strider dviračiu pakeitėme pasaulį. To neužteko. Norėjome nuveikti daugiau, nes manome, kad kiekvienas, nepaisant turimų įgūdžių ar sugebėjimų, turėtų turėti galimybę važiuoti dviračiu. Kodėl? Nes tai nuostabu. Dar svarbiau, kad važiavimas dviračiu keičia gyvenimą. Tikime, kas nėrimas į minkštus žąsies pūkus yra svarbiausia. Štai kodėl mes sukūrėme Strider 16 ir Strider 20 Sport balansinius dviračius. Šie modeliai be pedalų padaro užduotį išmokti dviračiu važiuoti saugiau ir kiek įmanoma natūraliau. Jei jūsų vaikas gali vaikščioti, tai jau gali prisijungti prie visų kitų kaimynystėje esančių žmonių, kurie važinėja dviračiais su plačia šypsena.

Visą laiką girdime, kad žmonėms, turintiems pažinimo, raidos ar fizinę negalią, sakoma, kad jie greičiausiai negalės važiuoti dviračiu. Bet taip yra tik todėl, kad jie neturėjo tinkamo įrankio išmokti važiuoti dviračiu!

Strider 16 ir 20 Sport balansiniai dviračiai ir yra būtent tas įrankis. Strider 20 Sport yra sukurtas 10 metų ir vyresniems, kurių kojos ilgis 70–85 cm. Tai yra puikus balansinis dviratis tiems, kurie nori išmokti važiuoti, bet neturėjo tinkamos galimybės mokytis. Šis dviratis pasižymi balnelio reguliavimu be įrankių, todėl dviratis visada tinka, o linksmybės nesiliauja. Važinėjimas dviračiu – gyvenimą keičiantis, stebuklingas ir revoliucinis įgūdis, priklausantis visiems, o Strider 20 Sport balansinis dviratis suteikia tą laisvę kiekvienam. Komplekte yra atraminė kojelė. Netinkamas su pedalų rinkiniu.

Kuris dviratis tinkamas?

1FRAME

Frame and Fork Material: Steel
Frame Colors: White, Black
Bike Weight: 9.6 kg (21.2 lbs.)
Maximum Rider Weight: 110 kg (242.5 lbs.)

2HANDLEBAR

BMX Style Handlebar - Adjustable Reach: 600 mm Wide, 205mm Rise, Black Steel
Stem: 50 mm (2.0 in.) Length, 22.2 mm (7/8 in.) Clamp
Brakes: V-Type
Front Brake Lever: Mounted on Right Side of Handlebar (Can Be Switched)
Rear Brake Lever: Mounted on Left Side of Handlebar (Can Be Switched)
Headset: 28.6 mm (1-1/8 in.) Threadless

3SEAT

Seat-Height Range: 67.3 - 81.9 cm (26.5 - 32.3 in.)
Seat Clamp: Easy Adjust Clamp
Saddle: Black Padded with Black Steel Rails
Seatpost: 28.6 x 250 mm, Black Alloy

4WHEELS

Pneumatic Tire and Tube: 20” x 1.75”
Wheel: Alloy Rim and Hub, 36 Spokes

5FOOTREST

Footrests: Removeable, 9/16 in. Standard Threads

6FULL SPECS

For Ages 10+ Years
Bike Weight: 9.6 kg (21.2 lbs.)
Maximum Rider Weight: 110 kg (242.5 lbs.)
Seat-Height Range: 67.3 - 81.9 cm (26.5 - 32.3 in.)
Frame and Fork Material: Steel
Frame Colors: White, Black
Seat Clamp: Easy Adjust Clamp
Brakes: V-Type
Front Brake Lever: Mounted on Right Side of Handlebar (Can Be Switched)
Rear Brake Lever: Mounted on Left Side of Handlebar (Can Be Switched)
Headset: 28.6 mm (1-1/8 in.) Threadless
Pneumatic Tire and Tube: 20” x 1.75”
Wheel: Alloy Rim and Hub, 36 Spokes
Saddle: Black Padded with Black Steel Rails
Seatpost: 28.6 x 250 mm, Black Alloy
BMX Style Handlebar - Adjustable Reach: 600 mm Wide, 205mm Rise, Black Steel
Stem: 50 mm (2.0 in.) Length, 22.2 mm (7/8 in.) Clamp
Footrests: Removeable, 9/16 in. Standard Threads
Tools Included: 14 and 15 mm Open-End Wrench, 5 and 6 mm Hex Wrenches
Assembly: Bike Is 85% Assembled
Tested to CPSC and CE standards

Inseam and Age Fit (MUST INCLUDE INSEAM AND AGE): Fits Inseams of 70-85 cm (28-34 in.). Ages 10+

Kas tas Strider dviratis?

Tai tik šauniausias rinkoje esantis dviratis, skirtas mažiems vaikams! Strider dviračiai yra sukurti kaip geriausias būdas mažiems vaikams išmokti važiuoti pirmiausia išmokant pusiausvyros. Strider balansinis dviratis suteikia pasitikėjimo vaikui, kuris tik neseniai pradėjo vaikščioti. Jei jūsų vaikas jau vaikšto, tai tikrai gali važiuoti su Strider!

Kokį modelį turėčiau pirkti?

Puikus klausimas. Didelis pasirinkimas! Siūlome keletą skirtingų modelių vaikams nuo 6 mėn. iki 7 m.:

12 Sport 2-in-1 Rocking Bike – Sukurtas kūdikiams, trokštantiems linksmybių ir laisvės. Puikus būdas supažindinti jūsų vaiką su dviračiu. (6 mėn. – 5 m.)

12 Pro 2-in-1 Rocking Bike – Aliumininis rėmas puikiam supimosi laikui. Puikus būsimiems lenktynininkams ir aukšto pilotažo gerbėjams. (6 mėn. – 5 m.)

12 Classic – Neapsigaukite jo kuklumu. Strider Classic tai nebrangus modelis ugdantis įgūdžius ir pasitikėjimą. (Amžius: 18 mėn. – 3 m.)

12 Sport – Ieškote daugiau funkcijų, nei galite sugalvoti? Pristatome dviratį, kuris sudrebins pasaulį. Dėl šios priežasties, tai mūsų populiariausias modelis. (Amžius: 18 mėn. – 5 m.)

12 Pro – Pro aliuminio rėmas suteikia našumo ir tobulumo.Tai yra mūsų aukščiausios klasės modelis jau parengtas lenktynėms. (Amžius: 18 mėn. – 5 m.)

14x Sport – Greita važiavimo dviračiu sėkmė? Taip, tikrai. 14x startuoja kaip balansinis dviratis ir, su Easy-Ride Pedal Conversion Kit, virsta pirmuoju jų dviračiu su pedalais. Tai geriausias dviratis vaikams, pereinantiems prie pedalų. (Amžius: 3 m. – 7 m.)

Kokį dydį turėčiau pirkti?

Strider dviračių modeliai yra 12", 14", 16" ir 20" (skaičius nurodo rato skersmenį coliais). Geriausias būdas nustatyti, koks dydis tinka jūsų vaikui, yra pamatuoti kojos ilgį. Žemiau peržiūrėkite mūsų praktišką kojos ilgių lentelę.

Nėra pedalų? Kaip jie važiuos? Kaip jie sustos?

Vaikai deda pėdas ant žemės ir stumia, kaip ir Fredis Flintstone'as.

Šiuo būdu mažylių kojos stipriausios, nei bandant minti pedalus. Jie iš tikrųjų yra greitesni ir yra pajėgesni įveikti nelygų reljefą ir pasvirimus ant Strider balansinio dviračio nei minti pedalus.

Sustoti yra taip paprasta, kaip pradėti; tereikia nuleisti pėdas. Patyrusiems važiuotojams, siūlome pasirinktinį, kojomis valdomą stabdį. Nerekomenduojame jo naudoti maždaug iki 3–4 m. Tikrai jauniems važiuotojams sėkmei reikia paprastumo. Štai ko mes siekiame: Laikykitis paprastumo.

Ar padangos iš plastiko? Putos? Nėra oro?

Šis klausimas dažnai užduodamas. Visų Strider 12“ modelių (Classic, Sport ir Pro) padangos pagamintos iš EVA polimero, kuris suteikia du pagrindinius privalumus. Pirma, jos yra ypač lengvos, kad būtų lengva jas valdyti. Rimtai, šios mažylės sudaro pusę oro pripildytos padangos ir vidinio vamzdelio svorio. Antra, tėvams patinka šios dalys, joms nereikalinga JOKIA PRIEŽIŪRA. Jos NIEKADA nesubliukš ir jų niekada nereikia tikrinti; čiumpat dviratį ir važiuojat!

Strider 14x, 16 ir 20 Sport dviračių padangos yra kaip ir visų įprastų dviračių, kuriose nuolatos turi būti tinkamas oro kiekis. Informacijos apie tinkamą pripūtimo PSI galite rasti kiekvienos Strider padangos šone.

Kokiame aukštyje turėtų būti balnelis?

Tinkamas balnelio aukštis yra tas, kai vaikas, sėdėdamas ant balnelio, kojų pėdas gali pastatyti ant žemės, o keliai būna šiek tiek sulenkti. Važiuojant didelius atstumus lygiu paviršiumi, balnelį galite šiek tiek pakelti. Jei norite kliūčių, triukų ir važiuoti bekele, balnelį reikia sureguliuoti taip, kad keliai būtų labiau sulenkti.

Ką daryti, mano vaikas per didelis minti dviračio pedalus, bet nenori liautis važiuoti su Strider?

Vaikams svarbiausia LINKSMYBĖS. Perėjimas prie BET KURIO dviračio su pedalais yra didelis įvykis, nes dauguma dviračių su pedalais yra du ar tris kartus didesni nei Strider. Dauguma dviračių su pedalais yra skirti važiuoti tik ant plokščio ir lygaus paviršiaus. Tai nėra taip smagu, kaip leistis į nuotykius su savo visureigiu Strider. Rekomenduojame pasiūlyti vaikui abu variantus ir leisti jam pasirinkti. Atminkite, VISI įgūdžiai įgyti su Strider vėliau pereis į dviračio su pedalais, važinėjimo purvynais įgūdžius. Todėl paskubėkite; negalvokite, kad jie liks jums už nugaros. Kai dviratis jiems taps didesnių LINKSMYBIŲ šaltiniu, jie perjungs pavarą. Iki tol, norite juos padrąsinti važiuoti ir PRALINKSMINTI ant bet kokio pasirinkto dviratuko. Štai kodėl sukūrėme 14x Sport kaip balansinį dviratį, kuris virsta dviračiu su pedalais. Grįžti prie balansinio dviračio užtrunka vos kelias minutes, o jūsų vaikas turi abu variantus.