w

h

s

Strider 12 Sport 2-in-1 SUPAMASIS DVIRATIS

0 - 18 mėn., 18 mėn. - 5 m.

289.99

Pristatymas: 2-5 darbo dienos

Rato dydis

12"

Clear

KIEKIS

Šiuo metu supamojo pagrindo neturime. Pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje.

Mažyliai visur ploja savo mažomis rankytėmis dėl to, kad ir jie dabar gali važiuoti ar žaisti dviračiu. Kai tik jūsų mažylis pradeda ropoti, jis beveik sako jums, kad yra pasirengęs tyrinėti ir tikrai nenustos … bent jau ne iki miegelio laiko. Strider Sport 2-in-1 supamasis dviratukas yra geriausias būdas išmokyti pusiausvyros ir pagerinti miklumą, pažintinius sugebėjimus ir erdvinį supratimą (taip, vaikiškų dviratukų įmonė tikrai žino, kas tai yra). Be valgymo, miego ir šmirinėjimo, vienas iš nuostabiausių dalykų, kurį vaikai daro, yra ryšis su tėvais, šeimos nariais ir su žaislais. Strider Baby Bundle yra pirmasis prie kurio jūsų pupuliukas prisiriša prieš pereidamas prie važinėjimo lauke ir kritimų. Strider Sport tvirtai laikosi ant supamojo pagrindo, kol jūsų mažylis supasi. Galų gale, jo supimasis tap tokiu energingu, kad manysite, jog jis tuoj išlėks į stratosferą. Nesijaudinkite, mes išjungėme raketų variklius. Šis kūdikis (tiesiogine prasme) yra savaeigis. Kai jūsų pupuliukas puikiai įvaldys supimąsį ir bus pasirengęs važiuoti, tiesiog nuimkite dviratuką. 12 Sport yra tobulas dviratis, vedantis jūsų vaiką nuo kūdikio žingsnelių iki didelių žingsnių, be jokių įrankių rinkinio (be įrankių reguliuojamas balnelis ir vairas bei nesubliūkstančios padangos). Mes netgi pridėjome švelnų, paminkštintą balnelį ir ypač ilgą balnelio iškyšą, kad jūsų vaikas galėtų ilgiau draugauti iš savo Strider. Strider Sport balnelio aukštis 30-48 cm, tai reiškia, kad jis tinka vaikams, kurių kojos ilgis 30-51 cm.

BRĪDINĀJUMS! AIZRĪŠANĀS RISKS – Neļaujiet bērniem kost velosipēda sēdeklīti vai citus mīkstus materiālus, jo var atdalīties nelielas daļiņas. Lai izvairītos no smagiem savainojumiem vai nāves, bērniem līdz 2 gadu vecumam nepieciešama pastāvīga pieaugušo uzraudzība.

Kuris dviratis tinkamas?

1Rėmas

Plieninis rėmas
Surinkto svoris: 3,0 kg
Surinkimas be įrankių
Visiškai ir paprastai reguliuojamas su spaustukais
7 spalvos: mėlyna, žalia, rožinė, raudona, oranžinė, geltona ir juoda
Maks. vaiko svoris: 27 kg

2Vairas

Vairo aukštis: 46 - 56 cm
Vairas su mini rankenėlėmis ir saugos trinkele

3Balnelis

Balnelio aukštis: 28 - 48 cm
Komplekte yra vienas, ergonomiškai paminkštintas balnelis
Komplekte yra standartinė ir XL balnelio iškyšos

4Ratas

Itin lengvi lieti ratai su priežiūros nereikalaujančiais hermetiškais centriniais guoliais ir putomis užpildytomis guminėmis 12” padangomis

5Pakoja

Įmontuotos pakojos

6SUPAMASIS DVIRATIS

Komplektą sudaro supamasis pagrindas IR Strider 12 Sport dviratukas
Paprastas surinkimas
Ilgaamžė plastiko konstrukcija, pritaikyta bet kokioms oro sąlygoms
Guminės grindų apsaugos juostos
Maksimalus vaiko svoris: 18 kg (40 svarų)
Galimos spalvos: juoda
Surinkto korpuso svoris ir matmenys:
3,2 kg (7,1 svarai) svoris
71 cm (28 col.) ilgis
33 cm (13 col.) plotis
23 cm (9 col.) aukštis
Montuojama TIK prie 12" Strider® dviračio.
Montuojama prie bet kurio dviračio ašies.
Surinkto pagrindo su dviračiu matmenys:
84 cm (33,25 col.) ilgis
38 cm (15 col.) plotis
54 - 62 cm (21,5 -24 col.) Aukštis (Min./Maks. vairo aukštis)
Valykite šiltu muiluotu vandeniu
Išbandytas pagal CPSC ir EN71 standartus

jooksuratta suurused

Kas tas Strider dviratis?

Tai tik šauniausias rinkoje esantis dviratis, skirtas mažiems vaikams! Strider dviračiai yra sukurti kaip geriausias būdas mažiems vaikams išmokti važiuoti pirmiausia išmokant pusiausvyros. Strider balansinis dviratis suteikia pasitikėjimo vaikui, kuris tik neseniai pradėjo vaikščioti. Jei jūsų vaikas jau vaikšto, tai tikrai gali važiuoti su Strider!

Kokį modelį turėčiau pirkti?

Puikus klausimas. Didelis pasirinkimas! Siūlome keletą skirtingų modelių vaikams nuo 6 mėn. iki 7 m.:

12 Sport 2-in-1 Rocking Bike – Sukurtas kūdikiams, trokštantiems linksmybių ir laisvės. Puikus būdas supažindinti jūsų vaiką su dviračiu. (6 mėn. – 5 m.)

12 Pro 2-in-1 Rocking Bike – Aliumininis rėmas puikiam supimosi laikui. Puikus būsimiems lenktynininkams ir aukšto pilotažo gerbėjams. (6 mėn. – 5 m.)

12 Classic – Neapsigaukite jo kuklumu. Strider Classic tai nebrangus modelis ugdantis įgūdžius ir pasitikėjimą. (Amžius: 18 mėn. – 3 m.)

12 Sport – Ieškote daugiau funkcijų, nei galite sugalvoti? Pristatome dviratį, kuris sudrebins pasaulį. Dėl šios priežasties, tai mūsų populiariausias modelis. (Amžius: 18 mėn. – 5 m.)

12 Pro – Pro aliuminio rėmas suteikia našumo ir tobulumo.Tai yra mūsų aukščiausios klasės modelis jau parengtas lenktynėms. (Amžius: 18 mėn. – 5 m.)

14x Sport – Greita važiavimo dviračiu sėkmė? Taip, tikrai. 14x startuoja kaip balansinis dviratis ir, su Easy-Ride Pedal Conversion Kit, virsta pirmuoju jų dviračiu su pedalais. Tai geriausias dviratis vaikams, pereinantiems prie pedalų. (Amžius: 3 m. – 7 m.)

Kokį dydį turėčiau pirkti?

Strider dviračių modeliai yra 12", 14", 16" ir 20" (skaičius nurodo rato skersmenį coliais). Geriausias būdas nustatyti, koks dydis tinka jūsų vaikui, yra pamatuoti kojos ilgį. Žemiau peržiūrėkite mūsų praktišką kojos ilgių lentelę.

Mano vaikui mažiau nei 2 metai, ar tokie maži tikrai gali juo važinėti?

TAIP! Jei jūsų vaikas vaikšto kaip čempionas, jis gali važiuoti Strider dviračiu! Mūsų patentuotas dizainas siūlo puikų žemo balnelio aukščio, žemo svorio centro ir lengvumo derinį, leidžiantį net ir mažiausiems vaikams susilaukti sėkmės. Dar nevaikšto? Ne problema. Strider Baby Bundle pristatomas kūdikiams, kurie kaip išprotėję ropoja į nuostabų dviračių pasaulį. Tai netgi padeda ugdyti jų pagrindinę jėgą ir erdvės supratimą. Šaunu, tiesa?

Ar padangos iš plastiko? Putos? Nėra oro?

Šis klausimas dažnai užduodamas. Visų Strider 12“ modelių (Classic, Sport ir Pro) padangos pagamintos iš EVA polimero, kuris suteikia du pagrindinius privalumus. Pirma, jos yra ypač lengvos, kad būtų lengva jas valdyti. Rimtai, šios mažylės sudaro pusę oro pripildytos padangos ir vidinio vamzdelio svorio. Antra, tėvams patinka šios dalys, joms nereikalinga JOKIA PRIEŽIŪRA. Jos NIEKADA nesubliukš ir jų niekada nereikia tikrinti; čiumpat dviratį ir važiuojat!

Strider 14x, 16 ir 20 Sport dviračių padangos yra kaip ir visų įprastų dviračių, kuriose nuolatos turi būti tinkamas oro kiekis. Informacijos apie tinkamą pripūtimo PSI galite rasti kiekvienos Strider padangos šone.

Kokiame aukštyje turėtų būti balnelis?

Tinkamas balnelio aukštis yra tas, kai vaikas, sėdėdamas ant balnelio, kojų pėdas gali pastatyti ant žemės, o keliai būna šiek tiek sulenkti. Važiuojant didelius atstumus lygiu paviršiumi, balnelį galite šiek tiek pakelti. Jei norite kliūčių, triukų ir važiuoti bekele, balnelį reikia sureguliuoti taip, kad keliai būtų labiau sulenkti.

Kokiame aukštyje turėtų būti vairas?

6 – 24 mėn. vaikams vairo aukštis turėtų būti žemiausioje padėtyje, 36 – 48 mėn. vaikams – vidutinėje padėtyje, 48 mėn. ir vyresniems vaikams – aukščiausioje padėtyje. Paprastai norite, kad vairas būtų maždaug liemens viduryje. Vyresniems / didesniems vaikams, kurie vis dar myli savo Strider, bet tampa per dideli, taip pat siūlome XL vairą.